Działalność Społeczna

Sukces zobowiązuje!

Wiemy o tym, dlatego od lat – w myśl tej zasady – prowadzimy szereg działań mających na celu wsparcie ciekawych
i wartościowych inicjatyw w naszej miejscowości i regionie.

Wspieramy, promujemy

UKS PCM Kościerzyna - drużyna piłki ręcznej kobiet

UNIBUD od lat jest głównym sponsorem Uczniowskiego Klubu Sportowego Powiatowego Centrum Młodzieży, drużyny kobiecej piłki ręcznej, która gra w PGNiG Superlidze. Z tego tytułu otrzymaliśmy podziękowania od starosty, za wkład w rozwój piłki ręcznej.

Jesteśmy ludźmi czynu.

Wspieranie Ochotniczej Straży Pożarnej

Wolimy działać, niż tylko mówić o działaniu! Realizujemy stałe wsparcie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielkim Klinczu. Wspieramy także finansowo liczne organizacje i mieszkańców naszej miejscowości, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej

UNIBUD dbając o własne i lokalne bezpieczeństwo przeciwpożarowe, wsparł finansowo Ochotniczą Straż Pożarną w Wielkim Klinczu, od której otrzymał podziękowania.

Działamy społecznie

Wspieramy naszych pracowników i mieszkańców, którzy borykają się z chorobą lub są w trudnej sytuacji finansowej.

Niektórzy z naszych pracowników zachorowali, inni mieli ciężki wypadek samochodowy. W naszej społeczności żyją osoby borykające się z trudną sytuacją materialną. Bycie pracodawcą roku a tym bardziej dużym lokalnym pracodawcą zobowiązuje. Dlatego wspieramy finansowo i rzeczowo naszych byłych pracowników oraz ich rodziny. Przy współpracy z lokalną parafią i misjonarzami, wspieramy finansowo osoby najbardziej potrzebujące.

Dbamy o najmłodszych

Wspieranie szkół i harcerzy

UNIBUD wspiera finansowo lokalną szkołę, harcerzy i inne liczne organizacje na rzecz mieszkańców naszej miejscowości oraz powiatu kościerskiego. Z tego tytułu otrzymaliśmy liczne podziękowania.

Ważny dla nas jest zespół

Zawody wędkarskie

Co roku przez ostatnich kilka lat, organizujemy dla naszych pracowników zawody wędkarskie, które kończą się nagrodami i festynem z udziałem rodzin naszych wędkarzy.