Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia przyznawane Unibud Sp. z o.o. od 2003 roku

 • Orły Wprost 2016

  Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe UNIBUD z Klincza Wielkiego znalazło się w gronie „Orłów tygodnika Wprost”, a więc wśród firm wyróżniających się najwyższymi zyskami i najszybszym ich wzrostem, a także szczególnym wkładem w rozwój swoich miejscowości i działalnością na rzecz lokalnej społeczności. Czytaj więcej »

 • Diamenty Forbesa

  Przedsiębiorstwo UNIBUD prestiżową nagrodę przyznawaną przez redakcję najbardziej rozpoznawalnego magazynu na świecie. Diamenty Forbesa to wyjątkowe wyróżnienie, trafiające do firm o największym potencjale i wysokiej rentowności.

 • Gazele Biznesu 2011

  Przynależność Kościerskiego Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowe UNIBUD z Klincza Wielkiego do elitarnego klubu Gazel Biznesu. Ranking ten jest najpopularniejszym i najstarszym zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

 • List Gratulacyjny Kredyt Bank, Partner Strategiczny konkursu Gazele Biznesu 2011

  Kredyt Bank, Partner Strategiczny konkursu Gazele Biznesu 2011 ma zaszczyt pogratulować Firmie Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe UNIBUD z Klincza Wielkiego przynależności do ekskluzywnego grona laureatów Gazele Biznesu 2011

 • Gazele Biznesu 2005

  Dzięki dynamicznemu i prężnemu rozwojowi po raz kolejny Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe UNIBUD z Klincza Wielkiego zostało wyróżnione i dołączyło do grona elitarnego Klubu Gazel Biznesu.

 • Gazele Biznesu 2003

  Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe UNIBUD z Klincza Wielkiego zostało włączone do elitarnego klubu Gazel Biznesu. Ranking ten jest najpopularniejszym i najstarszym zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.