O FIRMIE

Jesteśmy obecni na rynku od ponad ćwierć wieku, bowiem początki działalności firmy K.P.P.U. UNIBUD Sp. z o.o. sięgają 1988 roku. To ponad 30 lat doświadczenia i nieprzerwanej działalności związanej z obróbką materiałów pochodzenia drzewnego (MDF, HDF i innych) na maszynach numerycznie sterowanych CNC.

Doświadczenie, profesjonalizm, partnerski stosunek do pracowników i kooperantów oraz wysokiej jakości obsługa klienta pozwoliły nam przez lata wypracować sobie pozycję lidera branży obróbki materiałów pochodzenia drzewnego i lakiernictwa na wysoki połysk.

Specjalizujemy się w produkcji mebli (przede wszystkim mebli łazienkowych), obudów i kolumn głośnikowych oraz obudów automatów do gier.

Profil naszej działalności uzupełnia uszlachetnianie wysokojakościowych powierzchni i montaż pełnowartościowych produktów z pojedynczych elementów.

W chwili obecnej, cała nasza produkcja kierowana jest na rynki krajów Unii Europejskiej i poza nią.

Realizując zlecenia produkcyjne i montażowe, opieramy się w pełni na wymaganiach naszych klientów – dostosowując linię do ich potrzeb, gwarantując jednocześnie wsparcie w postacie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Dzięki doskonałemu wyposażeniu technicznemu i wysoce wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymyślnym projektom naszych Partnerów.

Wykorzystywane przez nas w procesie produkcji zaawansowane technologie – CNC sterowane centra do obróbki materiałów pochodzenia drzewnego, linie lakiernicze, prasy do oklejania powierzchni foliowanych 3D oraz liczne inne urządzenia do produkcji i obróbki powierzchni polerowanych na wysoki połysk – w połączeniu z KNOW HOW naszych pracowników gwarantują wysoką jakość wytwarzanych u nas produktów.