Proces produkcji

Technologia – oprócz kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia naszych pracowników – jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zadowoleniu naszych obecnych klientów z realizowanych przez nas projektów. Z tego względu przywiązujemy do niej szczególną wagę, starając się wykorzystywać zawsze najnowsze dostępne technologie.

Dobór materiałów

W procesie produkcji wykorzystujemy materiały pochodzenia drzewnego MDF, HDF i inne, które są obrabiane maszynami numerycznie sterowanymi CNC.

Dysponujemy centrum lakierniczym umożliwiającym lakierowanie powierzchni elementów na wysoki połysk, które następnie są suszone w naszej nowej suszarni.

Na nowoczesnych liniach produkcyjnych realizujemy również indywidualne zamówienie według przekazanego wcześniej projektu i specyfiakcji.

Wysokojakościowe wyroby z MDF

Przez lata współpracy, wyspecjalizowaliśmy się przede wszystkim w produkcji wyrobów z MDF na maszynach numerycznie sterowanych i centrach obróbczych CNC. Na chwilę obecną, w ramach podwykonawstwa, produkujemy wysokiej jakości:

  • zestawy głośnikowe
  • meble łazienkowe
  • specjalistyczne obudowy dla sektora rozrywkowego

Technologia naszych linii produkcyjnych pozwala również na produkcję innego rodzaju mebli – np. mebli kuchennych, mebli hotelowych.

Kontrola jakości na każdym etapie prac

Kontakt. Spotkanie. Partnerstwo

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji szczegółowych na temat naszych możliwości produkcyjnych, jak również do umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia naszej firmy i linii produkcyjnej.

Partnerzy