Obudowy i kolumny głośnikowe

Jednym z bardzo istotnych elementów zestawów głośnikowych są obudowy. Z jednej strony, jest to pierwsza rzecz, która przyciąga wzrok klienta – powinna być więc wykonana estetycznie, gdyż kształtuje wizerunek produktu. Z drugiej strony, jest to element, który pełni rolę pudła rezonansowego – odpowiada tym samym za jakość dźwięku.

Zestawy głośnikowe na zamówienie

Firma KPPU UNIBUD Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości obudowy do zestawów głośnikowych według projektów, wzorów i technologii wskazanej przez klientów. Korzystając z materiałów powierzonych do produkcji kolumn przez naszych klientów, produkujemy także gotowe zestawy głośnikowe.

To, co wydaje się być najważniejsze, to zastosowanie precyzyjnej i nowoczesnej technologii w ramach naszych linii produkcyjnych, co wpływa między innymi na wysoką jakość wytwarzanych przez nas produktów oraz gwarancję powtarzalności produktu.

Dodatkowo, wszystkie produkowane przez nas kolumny i zestawy głośnikowe są sprawdzane pod względem wymaganych parametrów dźwiękowych.

Co nas wyróżnia

Zobacz nasze realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi
elementami naszej oferty:

Kontakt. Spotkanie. Partnerstwo

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji szczegółowych na temat naszych możliwości produkcyjnych, jak również do umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia naszej firmy i linii produkcyjnej.

Partnerzy